20.000 m2 kapalı alana kurulu olan Kombassan A.Ş  Güneşli Ambalaj Tesisleri, ülke ekonomisine katkı sağlama ve istihdamı artırma amacıyla kurulmuştur. 1996'dan bu yana amaçlarını tek tek gerçekleştiren firmamız, sürekli daha büyük hedefler belirlemiştir. Bu hedeflere ulaşırken, kalite, çevrecilik ve müşteri memnuniyeti gibi prensiplerinden de vazgeçmemiştir. Bu prensipler doğrultusunda Dünyaya ihracat yapmayı sürdüren Kombassan Ambalaj Tesisleri, yalnız Türkiye'de değil Dünyada da marka olmayı istemektedir.

Gelişmiş makine parkuru ve teknolojisi ile Türkiye'nin en büyük baskı ve ambalaj tesislerinden biri olan Kombassan A.Ş. , grafik tasarımından başlayarak kalıp, ofset baskı, lak. selefon, sıvama, kesim, asetat, tel dikiş ve yapıştırma makineleri ile ambalaj sektörüne hizmet etmektedir. Bu yönüyle Kombassan A.Ş . gerçek anlamda entegre bir ambalaj ve baskı tesisidir. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ne sahip Kombassan A.Ş. müşteri memnuniyetini esas alarak, teknolojiyi yakından takip ederek, her biri konusunda uzman olan personeline, sürekli eğitimler aldırarak toplam kalite yönetimi anlayışı ile çalışmaktadır.

Firmamız yıllık 20.000 ton işleme kapasitesine sahiptir. Çok renkli ve büyük ebat ofset makinelerimizle maksimum verimlilik ve minimum maliyet ile hizmet vermekteyiz. Laminasyon hattında E-B-C dalga dopel sıvama işlemi yapılmaktadır. Karton ve laminasyonlu kutular otomatik kesim makinelerimizde yapılmaktadır. Dopel kolilerde, otomatik ve manuel tel dikiş diğer kutularda dip (2, 4, 6 nokta) ve yan yapıştırma olarak üretilmektedir. Ayrıca otomatik asetat makinesiyle pencereli  kutulara asetat (8-20 mikron) işlemi uygulanabilmektedir.

Sektörün önde gelen isimlerinden olmayı kısa zamanda başaran Kombassan A.Ş., bu başarıyı yitirmeden günümüze kadar sürdürmüştür. Bununla birlikte her geçen gün sürekli büyüyen bir firma olmanın verdiği sorumlulukların bilinciyle ilerlemektedir. Kombassan A.Ş. Güneşli Ambalaj Tesisleri bir Bera Holding kuruluşudur.

Kombassan A.Ş.
Güneşli İşletmesi